Czym jest E-portal?

To strona która publikuje informacje na temat ciekawych wydarzeń że świata, kraju i regionu. Oprócz nowości znajdziecie tu prezentacje ciekawych biznesów działających na terenie naszego województwa. Założeniem było stworzenie portalu biznesowo-informacyjnego. Założenie to wraz z rozwojem serwisu trochę się rozmyło. Dziś na naszej stronie przeczytasz o wszystkim o czym warto naszym zdaniem wiedzieć. Portal stał się ogólnotematyczny a jego celem stało się edukowanie oraz inspirowanie czytelników. Mamy nadzieje że uda nam się osiągnąć ten cel i z chęcią będziecie tu wracać.

Ekipa tworząca E-portal

Początkowo nasza ekipa składa się z pięciu osób jednak życiowe obowiązki oraz różnice światopoglądowe sprawiły że aktualnie portal tworzony jest przez trzy osoby. Dwóch facetów i jedna kobieta dzięki której serwis jest o wiele bardziej przystępny.

Łukasz Nowogrodzki – Osoba decydująca o wszystkim w serwisie. Jest założycielem strony oraz osobą odpowiedzialną za jej techniczną stronę. Od wielu lat zajmuje się zagadnieniami związanymi z marketingiem internetowym. Prywatnie to 100 % nerd. Uwielbia gry komputerowe, filmy si-fi oraz muzykę elektroniczną. Kiedy nie siedzi przy komputerze to jeździ rowerem. Czy może być coś gorszego niż cyklista nerd? 🙂

Marcin Rogalski – Wsparcie techniczne a także osoba o ogromnej wiedzy na tematy mało istotne. Pracuje jako programista jednak jak sam twierdzi nie rozumie czemu to robi. Z Łukaszem poznali się w grze komputerowej i wtedy postanowili połączyć siły. Prywatnie uwielbia naturę, ciszę i spokój dlatego w każdej wolnej chwili ucieka z miasta.

Karolina Paciorek – Osoba która dba o to aby dwóm panom nie odbiła sodówka. Odpowiada za korektę i redagowanie tekstów które pojawiają się na stronie. Pracuje jako urzędnik państwowy. Uwielbia kino. Gdy się z nią rozmawia na temat filmów można odnieść wrażenie że widziała chyba wszystkie filmy z bazy filmweba. Tak samo jak Łukasz lubi rowery.

Współpraca

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą albo chciałbyś aby na naszej stronie pojawił się tekst promujący Twoją firmę prosimy o kontakt mailowy: kontakt@e-portal.olsztyn.pl. Na wszystkie maile odpowiadamy na bieżąco.